Atribuită Cumpărare directă

Camera ANHD bullet de exterior, 2MP, IR 40m, lentila fixa 3.6mm, DWDR, DNR, BLC, 1 iesire analog HD - TVI/AHD/CVI/CVBS, EXIR 2.0, IP66, 12VDC - DS-2CE16D0T-IT3F 3.6mm, compatibil HIKVISION

Număr anunț
DA26660772
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE GALATI (CUI 3127190)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
35125300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
442,80 RON
Valoare atribuită
442,80 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

442,80 RON

din 442,80 RON estimat