Atribuită Cumpărare directă

10 -CALIBRATOR TUB D.50-D.63 mm - M1 63VM0007 buc 1,00 109,24 109,24 109,24 20 -CALIBRATOR TUB D.75 mm - M1 63VM0013 buc 1,00 126,05

Număr anunț
DA26666096
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,29 RON
Valoare atribuită
235,29 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,29 RON

din 235,29 RON estimat