Atribuită Cumpărare directă

asigurare Phoenix - aparatura IT Valabilitate - 12 luni 21/11/2020 - 20/11/2021 Plata integrala Suma asigurata - 30384 lei Prima de asigurare - 381.32 lei Cheltuieli suplimentare - 30000 , CS , CLP , CPP Acoperiri suplimentare - SC -5000 lei - IAC - 10000 lei - AA - 25000 lei - FE - 30384 lei

Număr anunț
DA26713022
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66513200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
381,32 RON
Valoare atribuită
381,32 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

381,32 RON

din 381,32 RON estimat