Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de consumabile medicale necesare pentru beneficiarii de la CPV MARASESTI, centrusubordonat DGASPC VRANCEA. Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate, factura Transportul este inclus in pret

Număr anunț
DA26705335
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
826,50 RON
Valoare atribuită
826,50 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

826,50 RON

din 826,50 RON estimat