Atribuită
Cumpărare directă
Lucrare extindere sistem supraveghere video existent, cu 3 camere suplimentare, etajele 1, 2 si 3, pentru monitorizare usi grupuri sanitare: Camera dome de exterior (carcasa metalica) Dahua HDCVI Senzor 1/2.7" 2Megapixel CMOS, rezolutie 1920x1080@25fps, Smart IR 50m, Day/Night, lentila 2.8mm (acelasi model ca cele folosite in salile de clasa pentru monitorizare la examene) pret/buc: 250 lei (TVA inclus) pret 3 buc: 750 lei (TVA inclus) Conector HDCVI (video balun) 4k set pret/buc: 24 lei (TVA inclus) pret 3 buc: 72 lei (TVA inclus) Sursa de alimentare cu back-up cu alimentator inclus (similara cu cele deja montate pe etaje, in carcasa metalica incuiata cu cheie), se va monta hol etaj 2. pret: 300 lei (TVA inclus) Cablu utp aprox 80 ml pret: 180 lei (TVA inclus) Servicii montaj si punere in functiune pret: 600 lei (TVA inclus) Alte accesorii montaj – mufe alimentare, canal de cablu, dibluri si holsuruburi etc pret: 100 lei PRET TOTAL : 2002 LEI (TVA inclus).
- Număr anunț
- DA26665510
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
- Furnizor / câștigător
- ALLTELCOM SRL (CUI 15931783)
- Cod CPV
- 35125300-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.682,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.682,35 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.