Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia serviciilor de internet cu banda pana la 1 GB - 2 Routere cu wifi incluse, pentru doua locatii , respectiv MF Harap Alb Focsani din str. Cuza Voda nr. 56 si CAS Ionut din loc. Odobesti, str. Dobrogeanu Gherea nr. 2, bl. 3, sc 1, et. 3, ap. 9 , pentru o perioada de 24 de luni
- Număr anunț
- DA26661811
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 935,52 RON
- Valoare atribuită
- 935,52 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.