Atribuită Cumpărare directă

Asigurare cladiri si continut pentru riscurile: incediu,trasnet,explozie,inundatie .alunecare teren,uragan ,furtuna,grindina,ploaie torentiala,C.P. ,furt efractie,acte talharie vandalism et. ) Perioada asigurata 12 luni incepind cu 30.10.2020-29.10.2021 Suma asigurata cladiri =6.724.100 lei Prima de asigurare - 8.983,17LEI Suma asigurata mijloace fixe si obiecte de inventar = 940.000 lei Prima de asigurare = 1.255,82 lei Prima de asigurare TOTALA =10.238,99 lei Mod de plata = integral Mod de plata = integral

Număr anunț
DA26660073
Autoritate contractantă
Comuna Islaz (Primaria Comunei Islaz) (CUI 4652805)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66513200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.238,99 RON
Valoare atribuită
10.238,99 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.238,99 RON

din 10.238,99 RON estimat