Atribuită Cumpărare directă

Pret Unitar Vertex IV 360 Grade buc 2 6798,80 Trail Blazer + Monopod Non-Magnetic + Busola Suunto buc 1 2620,4 Monopod Vertex IV buc 2 654,41 Adaptor 360 Grade buc 2 559,98 Gator Eyes + Clupa Mantax Black 80 cm buc 1 2802,86 Burghiu Pressler 300 mm buc 1 773,15

Număr anunț
DA26690291
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI 34638446)
Furnizor / câștigător
DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI 35341558)
Cod CPV
38300000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,84 RON
Valoare atribuită
2.100,84 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,84 RON

din 2.100,84 RON estimat