Atribuită Cumpărare directă

Imprimanta multifunctionala laser monocrom A4, USB, Retea, WI-FI, cu toner, Brother 2712dw conform Ofertei 770 / 23.10.2020 la ADV1178450 / 23.10.2020. Achizitie conform referat 34437/23.10.2020. Garantie produs: 24 luni

Număr anunț
DA26671706
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
699 RON
Valoare atribuită
699 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

699 RON

din 699 RON estimat