Atribuită Cumpărare directă

Denumire UM Cantitate Pret unitar CYY-F 3X2.5 CBL ML 100 3.61 HSEKU424P1 Cablu U/UTP Cat.5e, 4x2xAWG24/1, PVC, Eca, albastru, cutie ML 305 1.01 FK 2X2+F PRIZA DUBLA SUKO PT include taxa timbru verde de 0.05 lei/buc Buc 5 10.08

Număr anunț
DA26667700
Autoritate contractantă
S.C. RAM TERMO VERDE S.R.L. (CUI 42886590)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
719,45 RON
Valoare atribuită
719,45 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

719,45 RON

din 719,45 RON estimat