Atribuită
Cumpărare directă
1 epT.I.P.S.® Standard, Eppendorf Quality™, 0,1 – 10 µL, 34 mm, dark gray, colorless tips, 1.000 tips (2 bags × 500 tips) 1000buc 1 0030000811 Eppendorf 259.66 259.66 2 epT.I.P.S.® Standard, Eppendorf Quality™, 2 – 200 µL, 53 mm, yellow, yellow tips, 1.000 tips (2 bags × 500 tips) 1000buc 3 0030000870 Eppendorf 159.79 479.36 3 epT.I.P.S.® Standard, Eppendorf Quality™, 0,1 – 20 µL, 40 mm, medium gray, colorless tips, 1.000 tips (2 bags × 500 tips) 1000buc 2 0030000838 Eppendorf 259.66 519.32 4 epT.I.P.S.® LoRetention® Reloads, PCR clean, 50 – 1,000 µL, 71 mm, blue, colorless tips, 960 tips (10 trays × 96 tips) 960buc 2 0030072030 Eppendorf 324.79 649.59 5 ep Dualfilter T.I.P.S.®, PCR clean and sterile, 2 – 200 µL, 55 mm, yellow, colorless tips, 960 tips (10 racks × 96 tips). Replaces order no. 0030077555. NU ARE CERTIFICAT IVD ! 960buc 1 0030078551 Eppendorf 699.76 699.76 6 "Syringe filters; PES membrane; 0,2 ** µm *25 mm ; Sterile + ; PES membranes show very low levels of extractables and high flow rates. Ideal for cell culture applications. Certified non pyrogenic and non cytotoxic. Delivered with certificate. According to USP Class VI. ** Retains 10⁷ brevundimonas diminuta per cm² according to modified ASTM F838." 50buc 1 514-0073 VWR Collection 414.87 414.87
- Număr anunț
- DA26661651
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.022,56 RON
- Valoare atribuită
- 3.022,56 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.