Atribuită
Cumpărare directă
2 X RED INFINITY X4 - Nelimitat voce mobila national & roaming SEE, Nelimitat GB date mobile nationale & roaming SEE , Nelimitat min/sms internationale SEE mobil , 800MB si 100 unitati Roaming Zona:2 date si unitati (minute efectuate, minute primite,sms) 2GB si 400 unitati Roaming restul lumii 41 x RED INFINITY X - Nelimitat voce mobila national & roaming SEE , 25GB date mobile nationale & roaming SEE , 250 min/sms internationale SEE mobil , 250MB si 50 unitati Roaming Zona:2 date si unitati (minute efectuate, minute primite,sms) 9 x SANDBOX NATIONAL cu 6GB trafic national & EEA 2 x Office Link 30 Intensiv (main si backup) cu 2500 Minute catre retele fixe nationale si Vodafone (fix si mobil) + 2000minute nationale alocate la grup 2 x Internet Dedicat 100Mbps garantat up to 300Mbps ( main si backup) 1 x Vodafone Office Flexibil Pret total/lunar : 5,177 LEI ( fara TVA ) Pret total/lunar : 6,160 LEI ( TVA inclus)
- Număr anunț
- DA26677232
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL BUCURESTI (CUI 17019105)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.248 RON
- Valoare atribuită
- 124.248 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.