Atribuită
Cumpărare directă
zet verde- 120 buc sapun lichdi economic- 2 buc dezinfectant + detartrant- 8 set perfex cotton= 9 set manusi menaj- 20 set domestos 750ml- 12 buc laveta microfibra- 20 buc cif geamuri 750ml- 8 buc saci 240/10 - 10 buc saci 60/10 - 10 buc hin 24 hartie igienica- 456 role pur 700ml- 6 buc cif crema 750ml- 6 buc pastiel wc bazin- 32 buc pastile cloramina- 5 buc rjal hartie jumbo- 24 role mai putin
- Număr anunț
- DA26683592
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA (CUI 16852335)
- Furnizor / câștigător
- MAJORDOM HYGIENE SRL (CUI 27279137)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.890,88 RON
- Valoare atribuită
- 1.890,88 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.