Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS TONER ORIGINAL OEM HP NR.131A Cod reper OEM: CF210A Capacitate: 1.600 pagini cu 5% acoperire Garantie producator: life time - pe intreaga durata de folosire/functionare a cartusului Echipamente ce folosesc acest cartus: HP Color LaserJet Pro 200 M251N, Color LaserJet Pro 200 M251NW, Color Laserjet Pro 200 M276N, Color Laserjet Pro 200 M276NW, Color Laserjet Pro 200 M351NW
- Număr anunț
- DA26661600
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265,62 RON
- Valoare atribuită
- 265,62 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.