Atribuită Cumpărare directă

1. Biblioraft 7,5 cm A4 plastifiat dimensiune, cotor 7,5 cm NOKI buc 100 2. Coperti arhivare carton mucava, 2 mm grosime, format A4 + , 31x22,5 mm , 2 buc/set= 1 per, per 2000 3. Creion Corector Pix corector 10ml varf metalic buc 50 4. Perforator Perforator metalic 20 coli EVOffice -negru Perforator confectionat din metal si baza de colectare din material antiaderent Dotat cu indicator ajustabil gradat pentru hartie format A4, A5 si A6 Distanta intre perforatii 80mm Diametru perforatie 6mm Adancimea de patrundere in pagina 10mm Nr perforatii :2 buc 20 5. Capsator model NOKI C-14 metalic, capacitate 45 coli, capse 24/6 buc 25 6. Clipsuri pentru hârtie 51 mm buc 300 7. Clipsuri pentru hârtie 25 mm buc 300 8. Sfoara canepa ghem 100 gr ghem 20 9. Lipici stick 40 gr buc 50 TRANSPORT INCLUS IN PRET

Număr anunț
DA26673453
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.135 RON
Valoare atribuită
4.135 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.135 RON

din 4.135 RON estimat