Atribuită Cumpărare directă

BLOC LUMINI MAZ:1 BUC X 264.60 LEI INTRERUPATOR STERGATOR PARBRIZ MAZ: 1 BUC X264.6 LEI SUPORT NUMAR: 2 BUC X 15 LEI = 30 LEI TOTAL VALOARE: 559.20 LEI

Număr anunț
DA26718205
Autoritate contractantă
S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI 1219301)
Furnizor / câștigător
GEROM GH SRL (CUI 25064565)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
559,20 RON
Valoare atribuită
559,20 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

559,20 RON

din 559,20 RON estimat