Atribuită Cumpărare directă

Categorie de securitate: conform EN15659 testat antifoc LFS60P Rezistenta la foc: LFS 60P pana la 60 minute, conf. EN15659 Perete dublu, umplut cu un material special, rezistent la foc Sertar interior: 2 buc. (in partea superioara) Închidere: cu cifru electronic, afisaj LCD, 4 baterii tip AA (1,5 V, nu sunt incluse in pachet) Ancorare: posibilitate de ancorare in podea, chit de ancorare 2 bolturi (diametru 16 mm) Culoare: antracit Volum: 54 litri Greutate: 86 kg Garantie: 2 ani Dimensiuni exterioare: Î x L x A 715x485x475 mm Dimensiuni interioare: Î x Lx A 526x345x299 mm Cod produs: 309091120, f11

Număr anunț
DA26666908
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02494 (CUI 5253314)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
44421300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.099 RON
Valoare atribuită
2.099 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.099 RON

din 2.099 RON estimat