Atribuită Cumpărare directă

Odorizant wc pisoar buc 20 7.00 Odorizant camera buc 5 7.30 Solutie curatat pardoseli l 20 8.00

Număr anunț
DA26674527
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M. 02000 (CUI 16020314)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,50 RON
Valoare atribuită
336,50 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,50 RON

din 336,50 RON estimat