Atribuită Cumpărare directă

Aprov.- AUTO nr.necesar 20649/23.10.2020 P.U. VALOARE 2 SN DN 20 DKR 90/DKR 3/4 -1050 1 115 115 2 SN DN 12 DKR/AGR 1/2 -10000 1 347 347 RACORD.AGR DN 12 1/2+BNS 2 SN DN 12 1 19 19 2 SN DN 25 DKR/AGR 1" -25000 1 1434,8 1434,8 COLIER SGB 74-79 2 14,5 29 COLIER SGB 86-91 2 15,3 30,6 RACORD REFULARE TIP C DN 50(5123066008) 3 76,7 230,1 SISTEM LANT 4 BRATE FI 8MM L=2M CU CARLIGE SI CARL.SCURTARE 1 593 593 VALOARE FARA TVA 2798,5

Număr anunț
DA26674890
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
GEMAN INVEST SRL (CUI 15674760)
Cod CPV
44165100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.798,50 RON
Valoare atribuită
2.798,50 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.798,50 RON

din 2.798,50 RON estimat