Atribuită Cumpărare directă

Produse conform anunt ADV1173024 cu livrare la fiecare unitate militara in parte.

Număr anunț
DA26678123
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.405 RON
Valoare atribuită
1.405 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.405 RON

din 1.405 RON estimat