Atribuită Cumpărare directă

Continut: 316363 GPT-TRANSAMINAZA ALAT LICHID STABIL, 120mL 2 x 41 986000 TENCELL CUVETTES 10800 buc/cut 1 x 2280 A11-000132 M-53 LYSE H, 4x500 mL 0.25 x 1084 A11-000136 M-53D DILUENT, 20L 1 x 155 C-05 FECAL OCCULT BLOOD CARD, 20 det/cut 1 x 120

Număr anunț
DA26697040
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.908 RON
Valoare atribuită
2.908 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.908 RON

din 2.908 RON estimat