Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari si servicii audit - Servicii de audit financiar pentru Etapa 3 a proiectului ”Sistem informatic integrat pentru managementul activităților” - Preţurile precizate în oferta prestatorului rămân ferme pe toată durata de desfăşurare a contractului - Prestatorul se obligă să presteze serviciile cu respectarea legislatiei naţionale și comunitare în domeniu - Se va verifica faptul că toate cheltuielile declarate în rapoartele financiare intermediare sau finale sunt reale, înregistrate corect şi eligibile în conformitate cu prevederile contractului de finanţare - Auditorul financiar certificat va îndeplini acest angajament atât în conformitate cu specificaţiile tehnice agreate de UEFISCDI, cât şi în conformitate cu prevederilor Ordonanţei de Urgenţă a Guvernului nr. 75/1999 privind activitatea de audit financiar, republicată, cu modificările şi completările ulterioare - Pentru raportul de audit se va efectua plata în urma confirmării de primire a raportului - Plata raportului nu va exonera Prestatorul de realizarea oricăror completări, clarificări etc. cerute de Achizitor - Raportul se va prezenta pana cel tarziu 10.12.2020 - Auditorul financiar independent și autorizat va face dovada că: a) are Certificat de atestare a calității de auditor financiar eliberat de CAFR; b) este înscris în Registrul Auditorilor Financiari activi întocmit de Camera Auditorilor financiari din România şi deţine viza de membru activ al Camerei Auditorilor Financiari din Romania (CAFR) pe 2020
- Număr anunț
- DA26711614
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
- Furnizor / câștigător
- AMZ AUDIT FINANCIAR SRL (CUI 33508600)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.