Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner HP CF411X cyan 5000 PAGINI (5K) compatibil cu imprimantele HP Color LaserJet Pro M452, MFP 477 FDN FDW, M377 Cartus toner HP CF411xC cyan compatibil albastru HP 411X High Yield Cyan LaserJet Toner Cartridge (5k) pt imprimantele HP Color LaserJet Pro M452 HP Color LaserJet Pro MFP 477FDN HP Color LaserJet Pro MFP 477FDW HP Color LaserJet Pro MFP 477 HP Color LaserJet Pro MFP 477 FDN HP Color LaserJet Pro MFP 477 FDW HP Color LaserJet Pro MFP M377 HP 452 HP 477 HP CF 411 HP CF411 HP CF-411 Transport gratuit pentru 2 buc sau SET COMPLET, sau o comanda cumulata de minim 150 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi

Număr anunț
DA26675217
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157,98 RON
Valoare atribuită
157,98 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157,98 RON

din 157,98 RON estimat