Atribuită Cumpărare directă

Continut pachet: - cartus toner compatibil pentru HP M1212 - 1 buc (pret unitar 90 lei) - cartus toner compatibil Lexmark MX 417de - 2 buc (pret unitar 330 lei) - cartus toner compatibil Xerox WC 5022 - 1 buc (pret unitar 180 lei) - cartus toner compatibil Xerox DC 2020 - 2 buc (pret unitar 270 lei) - cartus toner compatibil Samsung M2070 - 1 buc (pret unitar 130 lei) - cartus toner compatibil Xerox WC 5020 - 2 cutii (pret unitar 180 lei) - cartus toner compatibil Samsung M3375 - 1 buc (pret unitar 240 lei) - cartus toner compatibil Sharp AR5618 - 1 buc (pret unitar 330 lei) Obs.: preturile unitare includ TVA. ...mai putin

Număr anunț
DA26696106
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,MIHAIL KOGĂLNICEANU” DOROHOI (CUI 29084760)
Furnizor / câștigător
TCA-DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI 18133662)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.126,05 RON
Valoare atribuită
2.126,05 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.126,05 RON

din 2.126,05 RON estimat