Atribuită
Cumpărare directă
OUA ROSII M=180,00Buc x 0,39lei; ARDEI USOR IUTE 720 ML=4,00BUC x 6,50lei; TELEMEA SEMISARATA=10,00Kg x 13,00lei; CIUPERCI TAIATE 3100GR=1,00Buc x 35,30lei; UNT PORTIONAT 10g=135,00Buc x 0,42lei; MALAI 1KG=5,00Buc x 2,30lei; ULEI 5L=1,00Buc x 28,00lei; LAPTE UHT 1.5% 1L BACIUL=5,00L x 4,40lei; LAPTE CAFEA 10*7.5G=25,00Buc x 1,70lei; CASCAVAL=3,15Kg x 21,50lei; CEAFA PORC DEZOSATA OPT=4,40Kg x 17,50lei; PIEPT DEZOSAT FARA PIELE PG CG=3,85Kg x 13,00lei; PULPE DEZOSATE FARA PIELE CAS CG=3,20Kg x 14,50lei; SUNCA YORK PIZZARO ELIT 10BUC PACH.=3,75Kg x 18,50lei; SALAM BANATEAN PREMIA=3,00Kg x 32,00lei; MUSCHI FILE AFUMAT PROMO=2,40Kg x 23,90lei
- Număr anunț
- DA26678983
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE (CUI 6884429)
- Furnizor / câștigător
- TEROL PROD SRL (CUI 9924137)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 886,11 RON
- Valoare atribuită
- 886,11 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.