Atribuită Cumpărare directă

Banane calitatea I; Ceapa uscata, sanatoasa, calitatea I Lamai, calitatea I, Telemea de vaca, din lapte de vaca; Telina, sanatoasa, calitatea I;

Număr anunț
DA26698981
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI 27686041)
Cod CPV
03222000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
692,80 RON
Valoare atribuită
692,80 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

692,80 RON

din 692,80 RON estimat