Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi 2 28.10.2020: 1. FT4 IMMULITE, cod: LKFT41, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 665,30 lei/kit, P.T. 665,30 lei; 2. TSH IMMULITE, cod: LKTS1, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 503,80 lei/kit, P.T. 503,80 lei; 3. FERITINA IMMULITE, cod: LKFE1, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 977,10 lei/kit, P.T. 977,10 lei; 4. PROBE WASH, cod: LPWS2, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 79,39 lei/kit, P.T. 79,39 lei; 5. SER CONTROL PATOLOGIC ABX PENTRA, cod: A11A01654, UM: bucată, cantitate: 3, P.U. 564,77 lei/bucată, P.T. 1.694,31 lei; 6. ALT ABX PENTRA, cod: A11A01627, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 117,22 lei/kit, P.T. 117,22 lei; 7. MAGNEZIU ABX PENTRA, cod: A11A01646, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 150,12 lei/kit, P.T. 150,12 lei; 8. BILIRUBINA DIRECTA ABX PENTRA, cod: A11A01635, UM: kit, cantitate: 1, P.U. 59,64 lei/kit, P.T. 59,64 lei; 9. CUVETTE SEGM. RACK ANALIZOR AUTOMAT PENTRA C400, cod: A11A01891, UM: bax, cantitate: 1, P.U. 1.186,73 lei/bax, P.T. 1.186,73 lei; Total: 5.433,61 lei / pachet (fără TVA);
- Număr anunț
- DA26690579
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.433,61 RON
- Valoare atribuită
- 5.433,61 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.