Atribuită Cumpărare directă

Consumabile de laborator: Filtre seringa nesterile ISOLAB din PTFE, proiect de cercetare PD2019-0603; Filtre pentru seringa nesterile, membrana din PTFE, dimensiune pori 0.45 µm, ø 25 mm,100 buc

Număr anunț
DA26707530
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
455,43 RON
Valoare atribuită
455,43 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

455,43 RON

din 455,43 RON estimat