Atribuită Cumpărare directă

5515 60 3-BURGH.PUNCTE SUDURA TIAN 6,0 5515 80 3-BURGHIU PUNCTE SUDURA .HSSE-TIAN 8,0

Număr anunț
DA26678195
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
510,66 RON
Valoare atribuită
510,66 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

510,66 RON

din 510,66 RON estimat