Atribuită Cumpărare directă

3 buc biblioraft mare, 1 buc biblioraft mic, 1 birou, 2 etajere, 1 comoda cu 2 sertare, 1 comoda cu 3 sertare, mobilier hol, 1 biblioraft de 900mm si un alt biblioraft de 1400mm. mobila este realizata din pal melaminat de 18mm si cant ABS

Număr anunț
DA26683821
Autoritate contractantă
Comuna Ceptura (Primaria Comunei Ceptura) (CUI 2845222)
Furnizor / câștigător
GUABA PROD IMPEX SRL (CUI 28113760)
Cod CPV
39151000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.360 RON
Valoare atribuită
9.360 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.360 RON

din 9.360 RON estimat