Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA ACHIZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA NISTATINA 500.000UI X 20CP ANTIBIOTICE (NYSTATINUM), FOSTER 100/6MCG SOL PT INHAL 1FL X 180DOZE(COMBINATII (BECLOMETASONUM + FORMOTEROLUM)), FITOMENADION 10MG/1ML ,ETAMSILAT 250MG/2ML , ADRENOSTAZIN 1.5MG/, ADRENOSTAZIN 1.5MG/, FUROSEMID 40MG, FENOBARBITAL 100MG/, FENOBARBITAL 100MG, DIGOXIN 0.5MG/, FRAXIPARINE 5700UI/0.6ML, ADRENALINA 1MG, HIDRASEC 100MG
- Număr anunț
- DA26692788
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33614000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.608,34 RON
- Valoare atribuită
- 11.608,34 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.