Atribuită
Cumpărare directă
MUFA GEBO 1/2-1/2 FE 2*26.05RON CAPAC AL 1/ 2*2.10RON MUFA 32*25 5*5.88RON MUFA GEBO 3/4 FE 1*32.77RON GARNITURI 1'' GARNITURI 3/4 MUFA PE Q40*1 1/4 FI 1*6.73RON NIPLU 2'' 1 1/4 1*13.45RON COT PE Q40*40 1*10.93RON MUFA PE Q40*1'' FI 1*6.73RON NIPLU ZN 1'' 1*3.78RON COLIER 1 1/4 5*1.68RON COT ZN 1 1/4 IE 1*7.56RON NIPLU BZ 1*18.49RON MUFA ZN 2'' 1*9.24RON
- Număr anunț
- DA26698319
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
- Furnizor / câștigător
- KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
- Cod CPV
- 44163230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 223,95 RON
- Valoare atribuită
- 223,95 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.