Atribuită Cumpărare directă

STADA HEMOFARM SRL - ROMANIA Cutie x 1 flac. liof. + 1 fiola solv. x 7,8ml (5 ani) REF.UPU 24076

Număr anunț
DA26724935
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33675000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
677,55 RON
Valoare atribuită
677,55 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

677,55 RON

din 677,55 RON estimat