Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dirigentie pentru supravegherea lucrarilor de extindere retea de canalizare menajera pe strada Coloniei, Localitatea Mihai Viteazu, Comuna Mihai Viteazu, judetul Cluj” La locul de desfasurare a lucrarilor, pe toata durata de executie . Supravegherea lucrarilor , verificarea situatiilor de lucrari si asistenta pana la incheierea procesului verbal de receptie a lucrarilor .
- Număr anunț
- DA26729251
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAI VITEAZU (CUI 4378832)
- Furnizor / câștigător
- FERODI SRL (CUI 21973090)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.