Atribuită
Cumpărare directă
5 Rezerva mina creion 0.7 Rotring buc 10 6 Creion mecanic 0.7 Rotring buc 5 7 Banda corectoare buc 20 8 Hartie copiator A4 top 50 9 Pix cu gel Pilot albastru buc 10 5 Page markers din plastic 0.6mm latime buc 6 6 Postituri buc 4 7 Pix Rotring albastru 0.5 mm buc 12 8 Pix Rotring negru 0.5 mm buc 12 9 Creion mecanic Rotring 0.5 mm buc 6 10 Creion mecanic Rotring 0.7 mm buc 6 11 Dosare din plastic cu sina buc 30 12 Folii transparente 100 buc/set set 1 13 Capse nr.10 cut 10 1 Decapsator buc 1 2 Postituri buc 6 3 Page markers din plastic 0.6mm latime buc 8 4 Dosare din plastic cu sina buc 20 5 Folii transparente 100 buc/set set 1
- Număr anunț
- DA26685574
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
- Furnizor / câștigător
- GETUSA SRL (CUI 15818548)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.500,30 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.