Atribuită
Cumpărare directă
Masina de insurubat cu impact, cuplu ridicat, motor fara perii colectoare din seria XR de 18V DCF899P2 - 1 buc pret ron fara tva : 1749 Biti 41130 -1 buc - pret ron fara tva : 87.86 Set surubelnite 07152 -1 buc - pret ron fara tva : 164.25 -set burghie cobalt 1-13 mm metal A215215 -1 set - pret ron fara tva : 327.71 -set burghie lemn 1-13 mm CP 8940172301 -1 set - pret ron fara : 121.03 - Set mixt 11 accesorii SDS-PLUS (cutie neagra) 2608579916 - 1 set - pret : 126.05
- Număr anunț
- DA26712861
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42622000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.575,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.575,90 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.