Atribuită Cumpărare directă

Echipament antrenament ATLETISM > Cablu, manere aruncare ciocan

Număr anunț
DA26720263
Autoritate contractantă
Sport Club Municipal Bacau (CUI 4278566)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI 25068338)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
650,43 RON
Valoare atribuită
650,43 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

650,43 RON

din 650,43 RON estimat