Atribuită
Cumpărare directă
2 seturi corzi chitara clasică Pyramid cod 130606 , 2 seturi corzi chitara acustica Daddario EZ 900 cod 141805 , 2 seturi corzi chitară electrica GIBSON G700UL cod 104567 , 3 corzi Mi Daddario Pl 009 cod 242965 , 1 buc FIRE STONE cod 406566 , 1 cutie ancii Saxofon Java Verde nr 2 cod 147868 , 1 cutii ancii Clarinet Vandoren V21 nr.2 1/2 cod 358300 , Muștiuc Saxofon –marca Selmer S80C** cod 272617 ,3 buc ULEI PISTOANE La tromba cod 760500 , 2 chituri curatare Trompeta cod 406158 ,
- Număr anunț
- DA26677286
- Autoritate contractantă
- Scoala Populara de Arte "GEORGE ENESCU" Botosani (CUI 3503546)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37321000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.145,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.145,37 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.