Atribuită Cumpărare directă

UPS GEMBIRD Line Interactive, 850VA/ 510W UPS EFFEKTA MKD 1500 KIT ROLE DADF KONICA MINOLTA BIZHUB 287 FUSER KIT XEROX WC 5230 DRUM KIT NEGRU KONICA MINOLTA C258 DR-313K

Număr anunț
DA26727468
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
Furnizor / câștigător
ALLTELCOM SRL (CUI 15931783)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.882,35 RON
Valoare atribuită
5.882,35 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.882,35 RON

din 5.882,35 RON estimat