Atribuită Cumpărare directă

Pachet registre -16 bucati: conform anexei nr. 1 - 7 bucăţi, conform anexei nr. 2 - 4 bucăţi, conform anexei nr. 3 - 4 bucăţi, conform anexei nr. 4 - 1 bucată, potrivit Formulaului dvs de propunere tehinica si financiara transmis pe email si inregistrat la registratura Consiliului Judeţean Alba sub nr. 23909/28.10.2020. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.

Număr anunț
DA26712927
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215,40 RON
Valoare atribuită
215,40 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

215,40 RON

din 215,40 RON estimat