Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de internet NUMAR DE REFERINTA: 28/10/2020-6 PRET DE CATALOG: 258,35 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: luna COD SI DENUMIRE CPV: 72400000-4 Servicii de internet (Rev.2) DESCRIERE: internet pe suport de fibra optica, abonament lunar 53 euro fara TVA,,facturabil la cursul euro din ziua emiterii facturii, largime de banda 50 Mbps, perioada contractuala 24 de luni 1 EURO = 4.8746 Lei STRUCTURA LUDUS
- Număr anunț
- DA26695892
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.200,40 RON
- Valoare atribuită
- 6.200,40 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.