Atribuită
Cumpărare directă
COMBINEZON PROTECTIE CHIMICA, PROTECTIE AGENTI INFECTIOSI COVID 19 TIP TYVEK MARIME M/L/XL/XXL/XXXL-.Produsul va fi insotit de certificat de calitate si termen de valabilitate de cel putin 1 an. Tine loc de comanda ferma. Marimea ,,XL,,- 20 buc. Marimea ,,XXL,,- 20 buc. Marimea ,,XXXL,,- 20 buc.
- Număr anunț
- DA26717607
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE CRASNA (CUI 4495050)
- Furnizor / câștigător
- SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.798,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.798,80 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.