Atribuită Cumpărare directă

Ansamblu dulapuri pentru arhivare documente 280x220x37 cm Confectionat din PAL melaminat de 18 mm grosime, finisaj F509 ST2. Componentele lemnoase sunt cantuite cu cant ABS. Nuanta cantului este aceeasi cu nuanta folosita la PAL. Prezinta picioare reglabile de 50 mm. Ansamblarea componentelor se face cu demontabili metalici cu excentric, eurosuruburi si holzsuruburi. Accesoriile folosite sunt productie Italia. Prezinta sistem inchidere cu broscuta yalla la usi si zavor la a 2-a usa.

Număr anunț
DA26731056
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI 2785503)
Furnizor / câștigător
MAR BONSTIL SRL (CUI 16882689)
Cod CPV
39122100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.413 RON
Valoare atribuită
2.413 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.413 RON

din 2.413 RON estimat