Atribuită Cumpărare directă

1mg; COMPR.; Cutie cu 3 blist. PVC/Al x 10 compr.; LABORMED PHARMA S.A. - ROMANIA

Număr anunț
DA26707790
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33661500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,25 RON
Valoare atribuită
116,25 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,25 RON

din 116,25 RON estimat