Atribuită Cumpărare directă

SCAUN FIX,cadru metalic si tapiterie stofa, c22 , c16

Număr anunț
DA26720394
Autoritate contractantă
Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
Furnizor / câștigător
VCR Total Sport S.R.L.- D (CUI 34852910)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.605 RON
Valoare atribuită
1.605 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.605 RON

din 1.605 RON estimat