Atribuită Cumpărare directă

5210- Dermofarm lotiune dezinfectanta mâini 5L - 10 *134,24 5250- Dermofarm lotiune dezinfectanta suprafete 5L - 10 *134,24

Număr anunț
DA26732821
Autoritate contractantă
Scoala Generala "Aron Cotrus" Arad (CUI 29034044)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.684,80 RON
Valoare atribuită
2.684,80 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.684,80 RON

din 2.684,80 RON estimat