Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colantare cu autocolant reflectorizat si lucios pentru: Toyota hilux - conf simulare grafica Dacia Duster - conf simulare grafica

Număr anunț
DA26729275
Autoritate contractantă
SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
Furnizor / câștigător
INVENTUS-PROMO S.R.L. (CUI 38956272)
Cod CPV
22459100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.850 RON
Valoare atribuită
4.850 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.850 RON

din 4.850 RON estimat