Atribuită
Cumpărare directă
-Conform descrierii -Livrarea in maxim 3 zile de la primirea comenzii scrise -La livrare produsele vor fi insotite de Declaratie de Conformitate, Certificat de Calitate, Atribuirea tine loc de comanda sonda aspiratie nr.14 fr=2000 buc,nr.10 fr=300 buc, nr.16 fr=1300 buc
- Număr anunț
- DA26708466
- Autoritate contractantă
- Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
- Furnizor / câștigător
- AXXOBIOMED SRL (CUI 23952590)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.564 RON
- Valoare atribuită
- 3.564 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.