Atribuită Cumpărare directă

Cablu coaxial low noise pentru aplicații speciale - conectori de tip microdot 10-32 si BNplug la capete - lingime 30 m; Cablu coaxial low noise pentru aplicații speciale - conectori de tip BNplug la capete - lingime 15 m

Număr anunț
DA26704797
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
SPECTROMAS S.R.L. (CUI 15338272)
Cod CPV
31330000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.370 RON
Valoare atribuită
2.370 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.370 RON

din 2.370 RON estimat