Atribuită Cumpărare directă

achizitionare servicii de informare si publicitate necesare pentru implementarea proiectului „Reabilitarea, modernizarea cladirilor si echiparea infrastructurii educationale a Colegiului Tehnic Energetic ”Dragomir Hurmuzescu”” cod SMIS 122788, in conformitate cu specificatiile din caietul de sarcini (document atasat). In cazul unui accept, in vederea incheierii contractului, sa ne prezentati certificatul constatator eliberat de ONRC si declaratia 60 conform Legii 98/2016 (document atasat).

Număr anunț
DA26718856
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
CONTACT MEDIA SRL (CUI 16052847)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.645 RON
Valoare atribuită
7.645 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.645 RON

din 7.645 RON estimat